0

Mavi Kehribar Yetişkin 45 cm.Yetişkin Kolye / 45 cm./ Vidali-Düğümlü- Hakiki Damla kehribar//A+++ Kalite/Sertifikalı ( Diğer ölçü istekleriniz için whatsapp tan iletişime geçebilrsiniz.)

Tüm Kehribar Yetişkin Kolye ve Setler ÜrünlerMavi Kehribar Yetişkin 45 cm.Yetişkin Kolye / 45  cm./ Vidali-Düğümlü- Hakiki Damla kehribar//A+++ Kalite/Sertifikalı ( Diğer ölçü istekleriniz için whatsapp tan iletişime geçebilrsiniz.)


Mavi Renk   / 45 cm.    

Vidalı Klips, Dayanıklı iplik, Herbir boncuk arası düğüm

Baltık Amber

Litvanya

Uluslarası Kehribar Derneği Onaylı Üretici Sertifikası 

Mavi Kehribar çiçek özleri ile renklendirlimiştir.

  Ürünlerimizin hepsi %100 orijinal  A++ kalite damla kehribardır. Hakikilikte iade garantilidir. Ürünler Radka güvencesindedir. 

             

                                                   KEHRİBAR NEDİR

Kehribar, çamgiller familyasından, bir çam türü olan Pinus succinifera ağaçlarının fosilleşmiş reçinesidir. Sülkinik asit içeren fosil haline gelmiş reçinedir, taşlaşmış organik bir maddedir..Oldukça yumuşak ve hafiftir.Hakiki baltık Kehribarda % 3-8 nispetinde bulunan SÜLKİNİK ASİT organik bir bileşiktir. Kehribar reçinesinin özü, aktif maddesidir. Süksinik asit vücut ısı ile tene temas ederek vücut ısısı bir tür reçine olan amberin içindeki şifalı yağları açığa çıkarır ve bu yağlar cilt tarafından emilerek kan dolaşımını karışır ve bu sayede kehribar insan vücuduna bir şifa kaynağı olduğu bilinir. Ayrıca bakterilere karşı dayanıklılık özelliği vardır.Eskiden tıpta şöhrete ve epeyce kullanım alanına sahip olan amber (kehribar) geçmişte saflaştırılmış amber yağı isteri ve boğmaca da  kullanılmıştır. Antik Roma da çeşitli hastalıklara karşı (akıl hastalıkları) koruyucu olarak kullanılmıştı. Türk bilim adamı İbni Sina, kehribarı birçok hastalığa ilaç olarak niteliyordu.Orta Çağ'da, sarılığın iyileştirilmesi için kehribar taneleri taşınırdı. Vücut zayıflığına ve cildin sağlıksız rengine bu sarı taşın sihirli güçlerinin engel olacağına inanılıyordu.Yılan ısırmalarına, diş ağrısına, romatizmaya çare olduğu düşünülüyordu. 

    Kehribar bir çok Avrupa ülkesinde doğal antibiyotik olarak bilinmekte ve yerel eczanelerde halen satılmakta ve kullanılmaktadır.

 

-- Kehribar kolye ipe dizili sıralı boncuk şeklinde dizayn edilmiştir. Güvenlik amacı ile her bir boncuktan sonra ipe düğüm atılmıştır. Kolye ve bilekliğin takıp çıkarılması kilit (klips) ile sağlanmaktadır.

                                                 

                                                     KEHRİBARIN  FAYDALARI

     --  Kehribar kolye bebeklerde diş çıkarma döneminde ağrı kesici etki yaratır ve rahat uyumasını sağlar

      --  Kehribar kolye gerdanlık olarak kullanıldığında troid bezi ve boğaz enfeksiyonlarının oluşmasını engellemeye yardımcıdır.

      --  Astım ve bronşit gibi hastalıkların oluşmaması ve iyileşmesi için kehribar kolyenin insan sağlığına etkileri arasında yer almaktadır.

      --  Migren hastalığı olan kişilerin özellikle kehribar kolye kullandıklarında etkisini çok kısa bir zamanda gösterdği gözlemlenmektedir.

      --  Kehribar taşı sol bilekte bulunduğunda vücudun elektromanyetik salımını dengeleyerek depresyonu engeller yardımcı olur ve pozitif bir ruh haline bürünmenizi sağlar.

      --  Annelere kehribar kolye olarak kullanıldığında pozitif enerji sağlamaktadır.

      --  Kehribar kolye vücut ısısında içerisinde bulunan organik yağları çözer ve deri yoluyla vücuda sokar bu yağlar ağrı,bel ağrısı,eklem ağrısı,kehribar kolye olarak kullanıldığında astım bronşit gibi hastalıklara karşı iyi gelmektedir.

 

Kehribar doğada birçok renkte çıkabilmektedir.Kehribarın renk ve modelinin sağlık açısından bir farkı bulunmamaktadır.Önemli olan hakikiliğinden emin olunmasıdır.Ürün seçerken bebeğinizin ten rengine veya zevkinize göre seçebilirsiniz.%100 Orjinal A+++ Kalite sertifikalı Baltık kehribarın güvenilir adresi Radkadasınız 

                                                             ÖLÇÜLER

.

KEHRiBAR KOLYE 

0-3 Yaş Ortalama :  4,5-5 gram 


Kehribar Bebek Kolye Standart Boy: 32 cm  (Uluslararası Standart)


3-6 YAŞ / ( Ortalama=  5,00 - 6,00 gram )

Kehribar Kolye Standart Boy:36-37 cm 

 

 

6 yaş üzeri ( Ortalama=  7,00 -  8,00 gram )

Kehribar kolye standart : 38-40 cm 

 

Yetişkin 45 cm ve 60 cm standart.

(standart dışı ölçüler için bizimle iletişime geçiniz.)

 

 

BİLEKLİK

0-3  Yaş : 13-14 cm.
3-6  Yaş : 15 cm.
6-13 yaş : 16 cm. 

 

 

                                                                UYARI 

Kehribar bebek diş kolyeleri bebeğinizin güvenliği için her bir boncuk arası ayrı ayrı düğümlenmiştir. Dayanıklı iplikten yapılmış ve vidalı klips kullanılmıştır. Kilitli vidalı klips Bebeğinizin kolyesini çıkarması önlenir. Ayrı ayrı düğümlenmesinin amacı; Olası kehribar tanesinin kopması veya kırılması durumunda ebeveynlerin düşen boncuğu bulmasına yardımcı olmak, çocugun kehribar tanesini ağzına almasını ve yutmasını engellemek ve olası boğulma riskinin ününe geçmektir.

Özellikle aldığınız kehribarın orjinal olması çok önemlidir, aksi takdride bebeğinizin boynunda kimyasal bir ürün taşımış olursunuz. Sertifikalı, %100 orjinal 1 sınıf kalite baltık kehribarı kullanmanızı öneriyoruz.  Dünyanın en büyük kehribar yataklarının bulunduğu baltık denizine kıyısı olan ülkelerden, ayrıca ulaslararası kehribar derneği üyesi ve sertifikalı en kaliteli kehribar ürünleri sizlere sunuyoruz.

Kehribar kolye ve bileklikler amaç dışı kullanılmaz, sadece takı amaçlı kullanılır. Kesinlikle ağza alınmaz, çiğnenmez, yutulmaz, yenmez, diş kaşımak için kesinlikle kullanılmaz.

Kullanmaya başlamadan önce kehribar kolyenizi, çatlak veya kırık olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Çatlamış, kırılmış bir kehribar görürseniz lütfen kullanmaynız.Bizimle iletişime geçebilirsniz.

OYUNCAK Yönetmeliği:3 yaş küçük çocuklar için uygun değildir. Kehribar hassas ve kırılgandır ayrıca Küçük parçacıklar içerir, boğulma tehlikesi olabilir.

Banyo yaparken kimyasal ürünlerden uzak durmak için çıkartınız.

Mutlaka ebeveyn denetiminde kullanılır. Ebeveyn denetimi dışında bulunan zamanlarda ve ortamlarda çıkarılmalıdır.

Gece yatarken ve uyurken kolye takmayınız, çıkartınız. Etkinliği ve sürekliliği sağlamak amacıyla çıkarıldığında sol ayak bileğinde, çorap içinde tene temas edecek şekilde kullanabilirsiniz.

Kehribar kolye ve bileklikler oyuncak değildir. Çoçukların eline oyuncak olarak verilmez, Oyuncak olarak kullanılmaz. Kehribar Kolyeler ve bileklikler kullanılmadığı zamanlarda bebeğinizin veya çocuğunuzun ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Kullanmaya başladıktan sonra etkisini 48-72 saat arasında göstermeye başlar.

Tene temas ederek ve sürekli/devamlı kullanıldığında etkisini gösterdiği bilinmektedir. Doğru bilinen yanlışlardan en önemliside özellikle bebekler için elbise veya t-shirt gibi kıyafetlerin üzerinde kullanılmasıdır.

Bilinen bir yan etkisi yoktur, tamamen doğal bir ağrı kesicidir.

Beklenmeyen bir etki olduğunda, lütfen kulanmayınız ve doktorunuza başvurunuz.                                                         BAKIM    


Kehribarınızı ilk aldığınız da kullanmadan önce akan suyun altında 2 dakika tutunuz. Sonra kurulayıp takınız.

Bu işlemi 15 günde bir tekrarlamanızı tavsiye ederiz

Ayda bir toprak üstünde 1 gece bırakınız.ÖNEMLİ: İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile

ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç değildir; Bu kapsamda öncelikli olarak tüketiciye modern
bilimsel tıp yöntemlerinin kullanılmasının ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak
isteriz.


                          Ürünlerimiz İLAÇ DEĞİLDİR.
Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla KULLANILMAZ.

Taksit seçenekleri sadece Türkiye’den verilen siparişler için geçerlidir. Türkiye dışından verilen siparişler için ülke gümrüğünden, vergisel ya da banka uygulamalarından kaynaklı her türlü gümrük bedeli, KDV ve benzeri durumlardan oluşabilecek ücretlerden casaparaiso.com.tr sorumlu değildir.
Anlaşmalı olduğumuz 3 kredi kartı ile peşin (tek çekim) ödemenin yanında 2 ve 3 taksit seçenekleri mevcuttur. Bunun dışında belli zamanlarda bazı kredi kartlarına özel imkanlar sunulmaktadır. Kartlara uygulanan özel ödeme seçenekleri siparişinizi tamamlarken ödeme ekranında gösterilecektir. 

Ürünü Nasıl İade Ederim?

Ayıplı ürünlerde siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde  müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bilgi vererek iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla ve iade sebebinizi faturanın arkasındaki İade Formunu doldurarak Aras Kargo ile kargo ücretini ödeyerek göndermeniz gerekmektedir. 

İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya hesap numaranıza iade işlemi gerçekleştirilir. 

 

İade Ürün Bedeli Ne Zaman Geri Ödenecek?

 İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştığı andan itibaren 2 iş günü içerisinde sonuçlandırılır. Kapıda ödemelerde iade işlemi alıcının ödemeyi kapıda kargo çalışanına yaptığı günden itibaren 10 gün sonrasındaki ilk Cuma yapılmaktadır. Kredi kartlı alışverişlerde ise 2 gün içinde iade süreci tamamlanması ardından ilk Cuma günü iade gerçekleştirilmektedir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza ve hesabınıza yansıması iadeden sonra Max 5 gün sürebilir. casaparaiso.com.tr nin bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir. Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İade Ve Değişim Şartları

İade edilecek/değişimi yapılacak ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.

İade edilecek/değişimi yapılacak ürünün kullanılmamış veya kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi/değişimi kabul edilmemektedir.

Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, "Ürün Birim Fiyatı+KDV" şeklinde kesilmiş 'İade Faturası' ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası' kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı belirtmek isteriz.

Değişim yapmak istenilen ürün stoklarda bulunmalıdır.

Değişim işlemi, satın almış olduğunuz üründe numara değişikliği şeklinde sağlanır.

Size gönderilen faturanın arka kısmında yer alan Ürün İade Formu'nda "Sipariş verdiğim ürünün değişimini istiyorum" seçeneğini işaretlemelisiniz.

Aynı ürün ile ilgili değişim adedi 2 defa ile sınırlıdır.

Ürünlerde 1. değişimdeki kargo ücretleri casaparaiso.com karşılanacaktır, 2. değişimlerdeki kargo ücretleri ise alıcıya aittir.

İade Hakkında

İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme casaparaiso.com.tr İade Departmanı tarafından yapılmaktadır. Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece casaparaiso  ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Değişim işlemleri stok durumunun uygun olması durumunda, numara bazında yada müşteri isteği doğrultusunda farklı ürün değişimleri yapılabilinmektedir.


BENZER ÜRÜNLER

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Destek Hattı